درباره ما

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 گروه صنعتی نیروفراب در سال 1388باحضورمضاعف در عرصه ی مهندسی برق- الکترونیک - مکانیک وکشاورزی فعالیت خویش را آغاز نمود. در این راستاباهدف ارایه ی نوین خدمات ازجمله مشاوره ،طراحی،کنترل و هوشمندسازی گلخانه ها قدم به عرصه ی رقابت گذاشته وگام هایی در این راه برداشته است. هنر٫ تجربه و تکنولوژی راباهم درآمیخته،درنتیجه راهی شگرف برای ایجاد آسایش وامنیت لازم فراهم کرده و باعث صرفه جویی 35 الی60 درصدی انرژی و نیروی انسانی گردیده وتوانایی کنترل تجهیزات و افزایش تولیدکمی و کیفی برتر را در صنعت گلخانه به ارمغان آورده است.

  تجهیزات هوشمند گلخانه فراب

پروژه های نصب شده سیستم هوشمند گلخانه را مشاهده کنید (اینجا کلیک کنید)

 همچنین با گذر زمان و به وجود آمدن مشکلاتی نظیر کم آبی و با توجه به اینکه 80 درصد مصرف آب در بخش کشاورزی به هدر میرود و مشکلاتی دیگر نظیر سوء تغذیه گیاهان که ناشی از زمانبندی نادرست و میزان مصرف نادرست مواد مغذی برای کشت های مختلف بوده است ، نیروفراب به کمک کارشناسان مجرب خود و با تیکیه بر دانش روز افزون خود موفق به ساخت ماشین های تغذیه و آبیاری هوشمند شد تا پاسخگوی نیاز کشاورزان در زمینه آبیاری و تغذیه هوشمند گیاهان باشد.

نیروفراب به منظور گسترش زمینه فعالیت خود در زمینه تجهیزات گلخانه اقدام به تولید ، فروش و نصب مه پاش های صنعتی (نمونه پروژه های مه پاش را هم مشاهده نمایید) نموده است که در این خصوص به عنوان اولین تولید کننده کلیه لوازم مه پاش در ایران می باشد.

و توانسته است لوازم مه پاش با کیفیت و با بهترین قیمت را به بازار کند.

همچنین در سال های اخیر موفق به تولید سیستم مه پاش خانگی برای فضاهای کوچک گردید . تا با هزینه ای کم و مقرون به صرفه پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد . 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image