وجه تمایز فراب

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

قابلیت های سیستم هوشمند گلخانه فراب (اتوماسیون گلخانه) که آنرا از سایر دستگاه های هوشمند  گلخانه متمایز می کند

'گلخانه اتوماسیون گلخانه - کنترل اقلیم هوشمند

 

1- استفاده از ماژولهای کنترلی صنعتی PLC ( کنترلر های PLC جهت کنترل دستگاه‌های صنعتی به منظور اطمینان از عملکرد صحیح آنها استفاده می شود و احتمال خطا ، نویز ، ورود ویروس و ... را به صفر می رساند)

2- استفاده از شبکه صنعتی رابط بین مانیتورینگ و کنترلرها بصورت آنلاین

3- نمودارگیری از کلیه سنسورها و آیتمهای کنترلی بصورت آنلاین (Real-time history) و اتوماتیک و ذخیره نمودارها بصورت نامحدود. ضمنا هر یک از قسمتهای مختلف بطور مجزا نمودار دارد. ( قابلیت تبدیل وذخیره نمودارها به فایل اکسل)

4- استفاده از مانیتور صنعتی لمسی با استفاده از شبکه صنعتی پرسرعت آنلاین

5- استفاده از چند زبان زنده دنیا ( انگلیسی ، روسی ، فارسی ) با پیش فرض کامل زبان فارسی (قابلیت افزودن زبانهای مختلف بنا به درخواست کاربر)

- استفاده از سنسورهای دما و رطوبت با ترانسمیتر جهت جلوگیری از اختلاف دمای سنسور با دمای واقعی (کالیبره اتوماتیک سنسورها) نکته: طول مسیر سیم ارتباطی سنسور ، اختلالی در دیتای سنسور ایجاد نمی‌کند .

6- سیستم عیب یاب اتوماتیک بر روی کلیه سنسورها (در صورت بروز مشکل در طول مسیر سیم سنسور و یا نقص فنی در داخل سیستم پردازش سنسور ، سریعا عیب بصورت متن کامل خطا به کاربر اعلام شده و بصورت اتوماتیک سنسور را از میانگین گیری خارج می‌نماید.)

7- سیستم اخطار در مواقع اشکال و یا دستکاری سیستم ( اعلام بصورت آلارم و درج متن خطا در صفحه خطاها و همچنین سیستم شبکه‌سخنگو )

8- سیستم هشداردهنده نوسانات دمایی در نقاط مختلف سالن: اگر دمای هر نقطه از سالن به علتی کاهش یا افزایش یابد( بدلیل پاره شدن پوشش نایلون یک قسمت از سالن و یا اشکال در سیستم گرمایش) با توجه به تنظیمات دلخواه کاربر، خطا به کاربرهشدارداده می شود .

9- کنترل موقعیت دریچه‌های سقف و ارزیابی عملکرد تک تک دریچه‌ها در مواقع باز و بسته شدن ، بسته به درخواست کاربر( در صورت بروز اشکال در دریچه ، بصورت آلارم و متن نوشتاری و سیستم سخنگو به کاربر اطلاع داده می شود) .

10- تنظیمات بسیار ساده و قابل درک برای کاربر مبتدی و همچنین وجود متون و علائم راهنما در هر صفحه از تنظیمات سیستم برای راهنمایی کاربر

11- سیستم اعلام تنظیمات صحیح به کاربر در هر قسمت و جلوگیری از تنظیمات ناصحیح توسط کاربر نامطلع

12- قابلیت نصب انواع سنسورهای مختلف وخروجی های مورد نیاز کاربر

13- قابلیت کنترل سیستم از خارج مجموعه بدون هیچ گونه محدودیت در تنظیمات و مشاهده کلیه آیتمها

14- عدم نیاز به سیستم کامپیوتر جهت تنظیمات و رویت مشخصات (کنترل کل سیستم به واسطه نصب راحت و بدون وقفه مانیتور صنعتی 7 اینچی لمسی برروی پنل)

15- قابلیت شبکه کردن بدون سیم سیستم در داخل مجموعه و دسترسی به تنظیمات و مشخصات از هر نقطه

16- قابلیت کنترل مجموعه با کامپیوتر یا سیستم عامل اندروید ( موبایل یا تبلت )

چگونه گلخانه ای هوشمند داشته باشیم؟

مشاهده تصاویر نصب پروژه های اتوماسیون گلخانه فراب

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image